Chambre d’hôtes familiale 1
Aan de voorkant van de voormalige koeienstal zit een chambre d’hôtes met een woon-slaapkamer en een aparte slaapkamer. Deze chambre d’hôtes is geschikt voor vier personen. Op verzoek kan er een klein bed (80×180) worden bijgezet voor een extra persoon en/of een kinderbedje voor een kind tot 2 jaar. Het terras is voorzien van een eettafel met stoelen. In het hoogseizoen schijnt hier de hele dag de zon.
Boek deze kamer
Huisdieren toegestaan
Eén huisdier is gratis. Meerdere huisdieren in overleg.
Eindschoonmaak inbegrepen
De eindschoonmaak is bij de prijs inbegrepen. U wordt wel vriendelijk verzocht om de gîtes veegschoon en met een schone keuken (indien aanwezig) achter te laten.
Flatscreen-tv
Alle gîtes hebben een TV met Nederlandse en buitenlandse zenders.
Bed-, bad-, en keukenlinnen
Bed-, bad-, en keukenlinnen zijn aanwezig en bij de prijs inbegrepen.
Gratis WiFi
WiFi is beschikbaar in de gehele accommodatie! Deze service is gratis
Faciliteiten
De chambre d’hôtes is voorzien van een magnetron, 2-pits elektrische kookplaat, koffiezetapparaat, waterkoker en koelkast met vriesvakje.
Tarieven
- De genoemde prijzen zijn exclusief € 0,75,- toeristenbelasting p.p.p.n. (vanaf 13 jaar)
- Kinderen tot 2 jaar oud zijn gratis bij gebruik van een eigen campingbedje.
- Een campingbedje is te huur voor € 17,50 p.n.
- Het is mogelijk een extra bed voor een vijfde persoon bij te plaatsen (80×180) voor € 20,- p.n.